راه پیش رو ..

      بدون شک در عصر فن آوری اطلاعات ، ارائه خدمات نوین و خلاقیت و نوآوری به منظور ارتقا کیفیت و تسریع در ارائه خدمات ، از پیش شرط های خدمت رسانی مطلوب می باشد .

     از این رو بر آن شده ایم که به حول و قوه الهی و همت اعضای این مجموعه و با تكيه بررهنمودها وحمایت همیشگی شما مشترکین عزیز ، قدم در عرصه های جدیدی از خدمت رسانی گذارده و تمهیداتی اتخاذ نماییم که سرعت و کیفیت خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز ، بهتر و سریعتر گردد .

     در این راستا با تکیه بر تجربه ده ساله و کادر اداری مجرب دفتر ، تمام تلاش خود را برای ارائه مطلوب هر گونه خدمت در حوزه فن آوری اطلاعات بوسیله روش های نوین به کار مى گيريم و امیدواریم بتوانیم پاسخگوی تمامی نیازهای روزمره شما عزيزان در حوزه IT باشیم .

      بنابراین این دفتر طی چشم اندازی که برای مسیر کار خود تعیین نموده است ، در مرحله اول براى ارائه تمامی خدمات درحوزه IT اقدام و پس از آن به دنبال راه حل هایی برای نوآوری در خدمت رسانی ،توسعه و تنوع خدمات و سهولت انجام امور برای شما مشترکین عزیز خواهد بود  که از جمله آنها می توان به  تعيين شماره اشتراك دائم براى شما عزيزان جهت ارائه خدمات غیر حضوری اشاره کرد .از كمترين فوائد اين روش صرفه جوئى قابل توجه در اوقات ارزشمند مشتركين عزيز دفتر مى باشد.

       لطف الهى ، بكارگيرى همت مضاعف و دعاي خير بهمراه رهنمودها و ارشادات مشتركين گرامى از الزامات غير قابل انكار در نيل به اهداف پيش رو ميباشد.

تماس با ما

لطفا ما را از نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود بی نصیب نگذارید.

Goto Top

دفتر اصفهان

خیابان مسجدسید، خیابان طیب
روبروی ایستگاه خمینی شهر
تلفکس : 9992-235 (313) 98+