خدمات ثبت احوال

مفتخریم که اولین دفتر و جز معدود دفاتر پیشخوان سطح شهر اصفهان هستیم که امکان ارائه خدمات ثبت احوال و شناسنامه ملی به مشتریان عزیز را داریم.

 
خدمات تلفن ثابت

ارائه تمامی خدمات مرتبط با تلفن ثابت، گامی در جهت تکمیل خدمات مورد نیاز شما مشتریان عزیز می‌باشد.

 


خدمات تلفن همراه

با اتکا و اطمینان به تجربه خود در زمینه انواع خدمات تلفن همراه، به دنبال نوآوری و ایجاد راه‌های میانبر به جهت خدمت‌رسانی بهتر و سریعتر برای شما هستیم.


خدمات آموزشی

همکاری با آموزش و پرورش استان جهت ارائه خدمات آموزشی، فرصتی دیگر جهت تسهیل ارائه خدمات دولت الکترونیک به مشتریان محترم.

 


خدمات پست

تجربه بیش از 10 سال در ارائه انواع خدمات پستی، چراغ راه ما برای ارائه خدمات سریع، مطمئن و با کیفیت به شما مشتریان عزیز می‌باشد.


خدمات بنیاد شهید و ایثارگران

بعنوان یکی از دفاتر پیشتاز در سطح استان افتخار خدمت رسانی به خانواده شهدا و ایثارگران انقلاب اسلامی را داریم.

اسفند 28, 1396

طرح ویژه تعویض سیم کارت همراه اول برای سازمان‌ها

همشهریان عزیز می‌توانند بوسیله مکاتبه و یا قرار حضوری با ما ارتباط برقرار کرده و از مزایای این طرح استفاده نمایند. در این طرح کارشناسان ما با حضور در محل…
اسفند 28, 1396

طرح تعویض سیم کارت 4G همراه اول

تعویض سیم کارت به یوسیم:با تعویض سیم­ کارت خود به یوسیم، ۱۵ تا ۲۰ گیگابایت اینترنت هدیه دریافت کنید.تمامی مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول که تاکنون اقدام به تعویض…
فروردين 27, 1396

رفع مشکل ثبت‌نام کاربران

پیرو گزارش تعدادی از مشترکین عزیز به اطلاع می‌رساند مشکل ثبت‌نام کاربر جدید در وب سایت 1023 رفع گردیده است و مشترکین عزیز دفتر پیشخوان 1023 می‌توانند با ثبت‌نام در…
اسفند 22, 1395

ثبت نام اینترنت فیبرنوری

ثبت نام طرح تلفن فیبر نوری (یوتانت) شرکت مخابرات استان اصفهان در دفتر پیشخوان 1023 بعنوان دفتر منتخب انجام می‌شود.این طرح شامل تلفن - مودم و اینترنت ویژه در شبکه…
اسفند 22, 1395

تحویل کارت‌های ملی هوشمند

با انتخاب دفتر پیشخوان 1023 بعنوان چند دفتر منتخب تحویل کارت هوشمند ملی، متقاضیان کارت هوشمند منطقه مرکزی اصفهان کارت‌های خود را در دفتر 1023 تحویل خواهند گرفت.
اسفند 22, 1395

تبدیل سیم‌کارت های USIM

تبدیل سیم‌کارت‌های مشترکین همراه اول و تبدیل به سیم‌کارت 3 تکه (USIM) با قابلیت 4G "بصورت رایگان" انجام می‌شود.
اسفند 22, 1395

انجام امور خانواده شهدا و ایثارگران

امور خانواده‌های محترم شهدا و جانبازان انقلاب اسلامی در دفتر پیشخوان 1023 بعنوان دفتر منتخب این امر انجام و در خدمت خانوارهای بزرگوار می‌باشیم.
اسفند 22, 1395

ثبت نام کاندیداهای شورای شهر

ثبت‌نام کاندیداهای انتخابات شورای اسلامی استان اصفهان در دفتر پیشخوان 1023 برنامه‌ریزی گردیده و انجام خواهد شد. لذا متقاضیان عزیز می‌توانند با مراجعه به این دفتر جهت ثبت‌نام اقدام نمایند.
اسفند 22, 1395

صدور تاییدیه تحصیلی

برای صدور تاییدیه تحصیلی مقاطع مختلف تحصیلی در دفتر پیشخوان 1023 در خدمت متقاضیان محترم می‌باشیم.
اسفند 22, 1395

انجام امور کارت ملی هوشمند

کلیه مراحل ثبت‌نام اولیه و انجام مراحل بعدی برای دریافت کارت هوشمند ملی کماکان در دفتر پیشخوان 1023 بعنوان دفتر منتخب انجام می‌شود.

اعجاز فن آوری اطلاعات

سید حسین موسوی

عصر کنونی ، عصر فن آوری اطلاعات و گسترش ارتباطات در ابعاد مختلف است . دانشمندان این عرصه پیوسته تحقیقات خود را برای بارور نمودن هر چه بیشتر سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری به منظور تحقق اهدافی همچون سرعت گردش اطلاعات و پردازش سربعترآنها ، ارتقاء کیفیت خروجی این سیستم ها ، گسترش دسترسی جوامع و ملل مختلف به شبکه های مختلف اطلاعاتى ورسانه ها، كاهش اشكال مختلف عملیات دستی در زندگی روزمره انسانها ، سهولت وسرعت ارتباط بین اشخاص مختلف از طریق شبکه های ارتباطى کارآمد ، کاهش زمان و هزینه های روزمره مردم در ارتباطات مختلف سازمانی و فردی و به طور خلاصه بهبود مستمر و هر روزه به منظور بهره برداري بهتراز اطلاعات و شبکه های ارتباطاتي متمركز نموده اند به نحوی که کشورها و شرکتهای مختلف با سرعتى غیر قابل تصور در تلاش جهت پیشی گرفتن از یکدیگر به منظور تحقق اهداف فوق هستند و با این اقدام علاوه بر کسب سود ،اهداف كلانى از جمله افزايش رفاه و ارتقاء مطلوبیت آحاد جامعه در کشورهای مختلف و تمام ملل جهان را محقق خواهند نمود ..


برای بیان ملموس تر موارد فوق اینکه تصور امکانات موجود که در سیستم های مختلف نرم افزاری و سخت افزاری مهيا و در اختیار بشر امروز قرار دارد در بیست سال قبل برای بسیاری از کاربرانی که در حال حاضر به سهولت از آنها استفاده مي نمايند بک معجزه تلقى مى شد و طبعا سرعت پیشرفت این اطلاعات بحدی است که ما نيز در حال حاضر قادر به پذیرش و درک آسان امکانات چند سال بعد نخواهیم بود و ممکن است امکانات آتی در حال حاضر برای ما نیز معجزه به حساب آید !

کشور ما در بهره مندی از IT و سیستم های یاد شده نسبت به بسیاری از کشورها در حد مطلوب و در مقایسه با بسیاری دیگر باید تلاش چشمگیر نماید.
اکنون خوشحاليم به عنوان بخش کوچکی از چرخه گردش اطلاعات وIT درگستره خدمات رسانی به آحاد مختلف جامعه وظایفی به عهده داریم و تلاش می نماييم با عمل به وظايف سازمانی خود ، ابتکاراتی نيز جهت بهبود کیفیت و کمیت خدمات خود داشته باشیم .
در راستای این اهداف خرسند خواهیم بود مارا از رهنمود های ارزشمند خود بهره مند فرمایید .

 سید حسین موسوی نطنزی

برخی از مشترکین

که افتخار خدمت‌رسانی به ایشان نصیب ما شده است

تماس با ما

لطفا ما را از نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود بی نصیب نگذارید.

Goto Top

دفتر اصفهان

خیابان مسجدسید، خیابان طیب
روبروی ایستگاه خمینی شهر
تلفکس : 9992-235 (313) 98+