کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دفتر پشخوان خدمات دولت کد 1023-13-72 می‌باشد.

 
 
 
دفتر پشخوان خدمات دولت کد 1023-13-72
 
دفتر پشخوان خدمات دولت کد 1023-13-72
 
Transliteration
 
No Internet Connection
 
لطفا جهت دسترسی به مطلب مورد نظر از ریشه‌های منو اقدام نمایید.

      بدون شک در عصر فن آوری اطلاعات ، ارائه خدمات نوین و خلاقیت و نوآوری به منظور ارتقا کیفیت و تسریع در ارائه خدمات ، از پیش شرط های خدمت رسانی مطلوب می باشد .

     از این رو بر آن شده ایم که به حول و قوه الهی و همت اعضای این مجموعه و با تكيه بررهنمودها وحمایت همیشگی شما مشترکین عزیز ، قدم در عرصه های جدیدی از خدمت رسانی گذارده و تمهیداتی اتخاذ نماییم که سرعت و کیفیت خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز ، بهتر و سریعتر گردد .

     در این راستا با تکیه بر تجربه ده ساله و کادر اداری مجرب دفتر ، تمام تلاش خود را برای ارائه مطلوب هر گونه خدمت در حوزه فن آوری اطلاعات بوسیله روش های نوین به کار مى گيريم و امیدواریم بتوانیم پاسخگوی تمامی نیازهای روزمره شما عزيزان در حوزه IT باشیم .

      بنابراین این دفتر طی چشم اندازی که برای مسیر کار خود تعیین نموده است ، در مرحله اول براى ارائه تمامی خدمات درحوزه IT اقدام و پس از آن به دنبال راه حل هایی برای نوآوری در خدمت رسانی ،توسعه و تنوع خدمات و سهولت انجام امور برای شما مشترکین عزیز خواهد بود  که از جمله آنها می توان به  تعيين شماره اشتراك دائم براى شما عزيزان جهت ارائه خدمات غیر حضوری اشاره کرد .از كمترين فوائد اين روش صرفه جوئى قابل توجه در اوقات ارزشمند مشتركين عزيز دفتر مى باشد.

       لطف الهى ، بكارگيرى همت مضاعف و دعاي خير بهمراه رهنمودها و ارشادات مشتركين گرامى از الزامات غير قابل انكار در نيل به اهداف پيش رو ميباشد.

شرحی بر 11 سال سابقه فعالیت و خدمت رسانی بعنوان اولین دفتر خدمات حوزه فن آوری اطلاعات در استان اصفهان به هموطنان عزیز

دفتر پیشخوان 1023 فعالیت خود را از سال 1381 بعنوان اولین دفتر خدمات مشترکین تلفن همراه در خیابان مسجدسید اصفهان آغاز نموده و همواره تلاش خود را در ارائه هر چه بهتر خدمات حوزه فن آوری اطلاعات به مشترکین به کار گرفته است .

از این رو پس از گذشت 2 سال فعالیت خود را به عنوان یکی از دفاتر خدمات ارتباطی در خیابان آیت ا... طیب اصفهان ادامه داده و طی آن فعالیت های جدیدی از جمله پست را به خدمات خود اضافه نموده است .

این دفتر افتخار دارد که بعد از گذشت 6 سال ، در سال 1389 و با سابقه بالغ بر 8 سال خدمت رسانی به مشترکین عزیز ، فعالیت خود را بعنوان دفتر پیشخوان خدمات دولت ادامه داده و همواره نهایت کوشش خود را در ارائه و نوآوری در خدمات مطلوب مشترکین انجام داده است .

بی شک در پیمودن هر چه بهتر این مسیر همیشه نیازمند حمایت شما مشترکین عزیز بوده ایم و این مهم باعث پشتوانه و دلگرمی ما خواهد بود و انشاا... از این پس نیز بتوانیم با پیشتازی در نوآوری و خدمت رسانی ، رضایت هرچه بیشتر شما عزیزان را فراهم نمیاییم .

اعجاز فن آوری اطلاعات


 عصر کنونی ، عصر فن آوری اطلاعات و گسترش ارتباطات در ابعاد مختلف است . دانشمندان این عرصه پیوسته تحقیقات خود را برای بارور نمودن هر چه بیشتر سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری به منظور تحقق اهدافی همچون سرعت گردش اطلاعات و پردازش سربعترآنها ، ارتقاء کیفیت خروجی  این سیستم ها ، گسترش دسترسی جوامع و ملل مختلف به شبکه های مختلف اطلاعاتى ورسانه ها، كاهش اشكال مختلف عملیات دستی در زندگی روزمره انسانها ، سهولت وسرعت ارتباط بین اشخاص مختلف از طریق شبکه های ارتباطى کارآمد ، کاهش زمان و هزینه های روزمره مردم در ارتباطات مختلف سازمانی و فردی و به طور خلاصه بهبود مستمر و هر روزه به منظور  بهره برداري  بهتراز اطلاعات و شبکه های ارتباطاتي متمركز نموده اند به نحوی که کشورها و شرکتهای مختلف با سرعتى غیر قابل تصور در تلاش جهت پیشی گرفتن از یکدیگر به منظور تحقق اهداف فوق هستند و با این اقدام علاوه بر کسب سود ،اهداف كلانى از جمله افزايش رفاه و ارتقاء مطلوبیت آحاد جامعه در کشورهای مختلف و تمام ملل جهان را محقق خواهند نمود ..

تماس با ما

لطفا ما را از نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود بی نصیب نگذارید.

Goto Top

دفتر اصفهان

خیابان مسجدسید، خیابان طیب
روبروی ایستگاه خمینی شهر
تلفکس : 9992-235 (313) 98+